Monday, June 6, 2011     17:19

 

Schemat budowy studni głębinowej Rys.1

 

Schemat budowy studni głębinowej Rys.2

 

Wiercenie Studni Głębinowych

Oferujemy odwierty studni głębinowych i studni wierconych - mazowieckie i województwa ościenne

Studnia wiercona ( głębinowa ) powstaje w wyniku wiercenia ręcznego lub mechanicznego i wydobycia materiału skalnego za pomocą świdra. Sięga do głębszych warstw wodonośnych najczęściej przykrytych co najmniej jedną warstwą nieprzepuszczalną (do ujmowania wody gruntowej lub wgłębnej).

czytaj wiecej

Wiercenie Studni Abisyńskich

Wykonujemy tanio, szybko odwierty pod studnie abisyńskie - mazowieckie i województwa ościenne

Studnia abisyńska (abisynka) to studnia rurowa wbijana lub wkręcana, służąca do dobywania niewielkiej ilości wody z głębokości (5-7 m)

czytaj wiecej

Odwierty Pod Studnie Biogazowe

studnie biogazowe

Wykonujemy odwierty pod studnie biogazowe - mazowieckie i województwa ościenne

Biogaz jest produktem fermentacji anaerobowej związków pochodzenia organicznego (np. ścieki, m.in. ścieki cukrownicze, odpady komunalne, odchody zwierzęce, gnojowica, odpady przemysłu rolno-spożywczego, biomasa) a częściowo także ich rozpadu gnilnego, powstający w biogazowni.

czytaj wiecej

Mapa geologiczna Polski

W budowie geologicznej Polski występują wszystkie struktury geologiczne Europy. Wody podziemne w Polsce występują w luźnych skałach czwarto- i trzeciorzędowych oraz w skałach litych jako wody szczelinowe i miejscami krasowe. Zobacz mapę.
Mapa żródło: Państwowy Instytut Geologiczny

zobacz

Dlaczego my?

Posiadamy szerek maszyn do wierceń studziennych, nie wymagamy prądu na działce. Od samego początku naszej działalności współpracujemy z doświadczonymi fachowcami w dziedzinie geologii inżynierskiej, złożowej, hydrogeologii oraz z projektantami specjalizującymi się w problemach fundamentowania. Działamy profesjonalnie i szybko.

czytaj więcej

Kontakt

Miasto: ul: telefon:
Email: Email:
Raszyn k/Warszawy
Sokolnickiego 18
+48 508 841 616

- > formularz